Odżywianie

Nowy produkt Bakomy – żywe kultury bakterii dla Twojego organizmu

Polski producent galanterii mlecznej – Bakoma – przygotowała dla swoich klientów coś zupełnie nowego. Oferta przetworów mlecznych Bakomy została poszerzona o kefir – Bakoma Kefir BIO.

Bakoma Kefir BIO możemy znaleźć na polskich półkach sklepowych w cenie około 2,75 złotych. Estetyczne opakowania mieszczą w sobie 250 g pożywnego i lekkiego produktu, idealnego zarówno na śniadanie, jak i jako przekąska w ciągu dnia. Opakowanie zdobi oznaczenie jakości – charakterystyczny zielony listek żywności ekologicznej. Klienci mogą też wyczytać z etykiety, że jest to produkt rolnictwa ekologicznego.

Jogurty to wartościowe źródło wapnia, witamin i białka. Nowy kefir Bakomy wychodzi jednak poza ramy standardowych produktów mlecznych, ponieważ jest pozbawiony cukru, sztucznych konserwantów i aromatów. Nie zawiera także sztucznych barwników. Dzięki wykorzystaniu autentycznych żywych kultur bakterii Kefir Bakoma BIO wpływa pozytywnie na pracę układu pokarmowego i poprawia trawienie.

Kefir BIO posiada długi termin przydatności do spożycia (30 dni), można go włączyć do diety zarówno osób dorosłych, jak i dzieci. W zależności od preferencji można go jeść samodzielnie lub podawać z dodatkiem owoców i płatków zbóż. Nowy produkt Bakomy ma dużą szansę na to, by stać się hitem, jeśli chodzi o ekologiczne przetwory mleczne.

A czy wy już próbowaliście kefiru Bio?